Gorąco? To na Strzeszynek!

Autor: el fot. POSiR
REKLAMA

Piękna pogoda zachęca poznaniaków do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy nie mogą wyjechać z miasta na dłużej, alternatywą są miejskie kąpieliska. Zobaczcie, jak fajnie można spędzać czas na Strzeszynku!

Nowe boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw, na którym nawet najbardziej wymagający milusińscy znajdą dla siebie odpowiednią zabawkę, plaża i woda - czego więcej potrzeba, by dobrze się bawić nad jeziorem?

Nawet gdy nie ma ładnej pogody, warto tu przyjechać pograć w piłkę lub choćby przejść się wokół jeziora - bo Strzeszyńskie to najbardziej malownicze z poznańskich jezior.

Warto tu też wybrać się rowerem, a nie ma nic milszego niż chwila ochłody w jeziorze po kiludziesięciu minutach wysiłku fizycznego. W dodatku trasa rowerowa prowadząca do Strzeszynka z parku Sołackiego przez malownicze tereny wokół Rusałki uchodzi za najładniejszą w Poznaniu.

Warto korzystać z pogody: synoptycy zapowiadają, że zbliżający się weekend będzie  upalny i pogodny, chociaż wieczorami mogą nam dokuczyć burze. Ale dni będą słoneczne i gorące. W sam raz na kąpiele słoneczne i w jeziorze.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA