Poznan I Love You o Warcie i kajakach

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Plusk wody w blasku słońca i niespotykanie piękny Poznań widziany od strony i z poziomu rzeki - "Poznan I Love You" przygotowało film zachęcający poznaniaków do kajakowych wypraw.

Film powstał podczas spływu kajakowego dla dziennikarzy, który odbył się 6 czerwca, dzień przed oficjalnym otwarciem przystani w Poznaniu. Dziennikarze płynęli z Poznania do przystani w Czerwonaku i jest to około 10 kilometrów urokliwą i ku zdumieniu co niektórych bardzo zieloną trasą przez całe miasto.

- Chcemy możliwie jak najszerzej udostępnić materiał w celu zachęcenie Poznaniaków do spędzania wolnego czasu nad Wartą - mówi Przemysław Fic z Partnerstwa "Na rzecz Warty". - I do  skorzystania z oferty spływów  kajakowych z przystani w Poznaniu.

Kto jeszcze nie wybrał się na spływ kajakowy Wartą, koniecznie powinien to zrobić jeszcze tego lata. Spływy odbywają się w soboty i niedziele - start o godzinie 9, 12, 15. Rezerwacja możliwa poprzez stronę: http://www.dorzeczni.pl/pl/przystan/kajaki/harmonogram.html. Udział w spływie kosztuje 30 zł od osoby.
       

Czytaj także:

Na Wartę, kochani, na Wartę!


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA