Znani artyści, wielki festyn, czyli Warta obchodzi stulecie

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Tym razem Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes sekcji piłkarskiej klubu Warta, zaprasza 15 września na największą plenerową imprezę roku w Poznaniu. Oczywiście ze względu na przypadające w 2012 roku stulecie Warty.

- Planujemy wydarzenie, które ma przyciągnąć dziesiątki tysięcy poznaniaków, chcących razem z nami świętować niepowtarzalny jubileusz naszego klubu – mówi tajemniczo Izabella Łukomska-Pyżalska. - Jestem przekonana, że gdy tylko wyłożymy wszystkie karty na stół lub choćby uchylimy rąbka tajemnicy, wiele osób nie będzie mogło doczekać się tego dnia.

Warta Poznań większość wydarzeń mających uświetnić stulecie „Zielonych” zaplanowała na jesień. Trzy dni przed happeningiem, który odbędzie się na Łęgach Dębińskich, piłkarze Warty zmierzą się w „Ogródku” przy Drodze Dębińskiej z drużyną Pogoni Lwów.

- Na 15 września zakontraktowaliśmy już znane zespoły, na scenie pojawią się popularni artyści – mówi Katarzyna Rzepecka, dyrektor marketingu Warty Poznań. - Ponadto planujemy liczne pokazy, licytacje. Warta to klub, który zasługuje na niezwykłą urodzinową imprezę, zwłaszcza teraz, gdy kończy sto lat...
 
O szczegółach wydarzenia klub będzie informować w kolejnych komunikatach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA