Urodzinowe przyjęcie... Maltanki

Autor: el, MPK fot. archiwum
REKLAMA

Odbędzie się w najbliższą sobotę 21 lipca i zaproszeni są na nie wszyscy poznaniacy, którzy chcieliby kolejce Maltanka życzyć stu lat. Bo na razie będzie świętowała czterdzieste urodziny.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14 i to będzie część dla najmłodszych poznaniaków. Okolice restauracji "Maltanka" staną się wielkim placem zabaw.

- Dla naszych młodszych pasażerów przygotowaliśmy bowiem moc atrakcji: malowanki, zajęcia plastyczne, quizy, zgadywanki i zabawy - mówi Iwona Gajdzińska, rzeczniczka prasowa MPK. - Wraz z salonem Meblik (mieszczącym się po sąsiedzku przy ul. Jana Pawła II 14) oraz portalem bazgroszyt.pl przygotowaliśmy dla naszych gości upominki. Będzie też niespodzianka, o której na razie „cicho sza”!

O godzinie 15 wystąpi Orkiestra Miasta Poznania działająca przy MPK, która zagra standardy muzyki rozrywkowej, a wieczorem, o 20, rozpocznie się część urodzinowej imprezy specjalnie dla dorosłych fanów kolejki. Rozpocznie się od nocnych przejażdżek, które będą się rozpoczynać na stacji przy rondzie Śródka o 20, 20.30, 21 i 21.30. W tym samy miejscu o 22.15 rozpocznie się widowisko „Ogień, para, dźwięk”.

Wszyscy poznaniacy mile widziani - Maltanka zaprasza!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA