Letnia ramówka w ONTV

Autor: sf, fot. archiwum
13
REKLAMA

Lato to nie tylko czas wakacji, wypoczynku, ale także zmiany… w programach telewizyjnych. Telewizje przygotowują dla swoich widzów nową letnią ramówkę. Tak uczyniła również telewizja ONTV.

W nowej ramówce telewizji ONTV od najbliższej niedzieli będzie można obejrzeć cykl filmów dokumentalnych, poruszających tematykę od trudnych tematów religijnych po aktualne tematy związane z sytuacją gospodarczą na świecie. Filmy pokazywane będą cyklicznie co tydzień, w każdą niedzielę o godz. 19:00. 14 lipca zobaczymy pierwszy z filmów pt. „Zeitgeist - Mowing Foward”.

Telewizja ONTV proponuje również swoim widzom obejrzenie, z przymrużeniem oka, nadmorskich miejscowości. „Sezon na Warszawskiego Cwaniaka” to program satyryczny ukazujący warszawiaków oczami poznaniaka. Cykl dziesięciu odcinków zaskoczy widzów zmaganiami warszawskiej „gwiazdy telewizyjnej” w podróży po znanych kurortach nadmorskich, prezentującej lokalne atrakcje turystyczne. Przystankami w podróży będą m.in. Hel, Kaszuby, Trójmiasto, Dziwnówek. Program będzie można obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 18:45.

Dla widzów lubiących wywiady z ciekawymi ludźmi mamy cykl „Wywiady Krzysztofa Skowrońskiego”. Krzysztof Skowroński, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich rozmawia z ważnymi i istotnymi dla naszego kraju osobistościami, wśród nich są politycy, naukowcy, działacze czy artyści. Program nagrywany w Studio Radia Wnet to piętnaście minut dziennikarstwa na najwyższym poziomie. Na rozmowy Krzysztof Skowroński zaprasza w niedzielne przedpołudnia o godz. 10:15.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że telewizja ONTV dostępna jest w sieciach telewizji kablowych Tesat, East & West, Winogradzka Telewizja Kablowa, Eagel Media.

Stacja ma ok. 260 tys. widzów w Poznaniu, Koziegłowach, Luboniu, Swarzędzu, Suchym Lesie, oraz innych miastach Wielkopolski. Stacja transmituje program dla Polonii w Stanach Zjednoczonych trafiając docelowo do ponad 1,5 mln odbiorców.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA