Policja poszukuje świadków wypadku na torach kolejowych

Autor: el, fot. KMP
REKLAMA

12 czerwca tego roku na torach kolejowych za przejazdem na Woli pracownicy PKP znaleźli zwłoki Szymona  G. Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu proszą wszystkich, którzy mogliby udzielić jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia, o kontakt.

Wieczorem 12 czerwca pracownicy PKP znaleźli na torach kolejowych za przejazdem kolejowym Poznań - Wola przy ul. Beskidzkiej zwłoki Szymona G.

- W toku prowadzonego śledztwa policjanci ustalili, że Szymon G. w dniu 12 czerwca około godz. 6.50 został zawieziony przez ojca na przystanek autobusowy w Lusowie - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji. - Tam odjechał autobusem linii 04 w kierunku Poznania. Przez resztę dnia rodzina nie miała z nim już kontaktu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności wypadku, bądź widziały tego dnia ofiarę wypadku proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo osobiście w komendzie przy ul. Szylinga 2, pokój 34, lub telefonicznie pod nr tel. 61 841 44 35 w godz. 7.30 do 15.30 lub całą dobę pod nr tel. 61 841 44 11/12

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA