Termy Maltańskie na lato (zobacz wideo)

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Wakacyjna Wyspa, wycieczki nad Maltą i specjalne letnie promocje cenowe - Termy Maltańskie przygotowały moc atrakcji na lato. I dla najmłodszych, i dla tych trochę starszych pływaków. Zobacz wideo!

1 godzina pływania za 5 złotych, a 2 godziny za 10 - to promocja "Sportowe wakacje", dzięki której pływanie w basenach sportowych będzie znacznie tańsze. Mniej zapłacą też rodziny. Cena za godzinę pływania w basenach sportowych to 19 złotych dla maksymalnie 1 osoby dorosłej + 6 dzieci, lub 2 osoby dorosłe + 5 dzieci.

Całodzienny bilet rodzinny - też w promocji - kosztuje tylko 99 zamiast 110 złotych. Bilet rodziny przysługuje grupie od 3 do 7 osób, w której znajduje się co najmniej jedno dziecko w wieku od 0 do 18 lat oraz nie więcej niż dwie osoby dorosłe.

Będą też Happy hours od poniedziałku do piątku od 9 do 13. W Aquaparku za 2 godziny zapłacimy 22 zł zamiast 29 zł, a w Świecie Saun od poniedziałku do piątku od 15 do 16 za 2 godziny zapłacimy 29 zł zamiast 40 zł.

Rusza też wakacyjna Wyspa - dzięki niej na plaży zewnętrznej będzie można codziennie poćwiczyć aqua aerobic, zumbę w wodzie lub wziąć udział w kursie tańca latino. Od wtorku do niedzieli od 11 do 20. Dla tych, którzy podczas ćwiczeń stracą nieco energii, czeka bar na plaży i restauracja w hali Aquaparku, która serwuje danie włoskie i meksykańskie.

Z Termami będzie można się także wybrać na... wycieczkę.
- nad Maltą przecież są nie tylko termy, ale i wiele innych atrakcji, które można znaleźć nad Maltą - mówi Alina Furmaniuk, rzeczniczka prasowa Term Maltańskich. - Jest Pyrland Park Linowy, kolejka górka Adrenaline, zabytkowy fort III, jest co zwiedzać.

Sporo atrakcji przygotowano dla dzieci. Półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, organizuje Centrum twórczego Rozwoju Edukatka.pl. Zajęcia od poniedziałku do piątku od 9 do 16. A na Półkolonie Pływackie zaprasza Szkoła Pływania Fregata swimming. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat i odbywają się od 7.30 do 16.

Mały Ratownik - to cykl zajęć dla dzieci i rodziców. Podczas trzech spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak przestrzegać bezpieczeństwa nad wodą, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, nauczyć się pływać i poprawić swoją technikę. Każde zajęcia są zakończone zabawą w basenie.

Zmieniono też nieco zasady bezpieczeństwa dotyczące grup zorganizowanych. Każda grupa powyżej 15 osób będzie musiała być wyposażona w czepki, a dzieci poniżej 13 lat będą musiały być obowiązkowo ubrane z kamizelki do pływania.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA