Zapach kluczem do sukcesu

Autor: sf, fot. www.sxc.hu by Egahen
REKLAMA

Naukowcy twierdzą, że nawet 80 proc. tego, co odczuwamy jako smak, jest w rzeczywistości zapachem. Wbrew pozorom niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak zapachy mogą wpływać na naszą osobowość czy nasze zachowanie.

Wiedzę taką posiada Marta Siembab, absolutna pasjonatka i znawczyni perfum. Podzieli się nią z uczestnikami najbliższego spotkania P-Team w Poznaniu.

Dzięki zmysłom poznajemy świat. Nasz nastrój zależy od najczulszego z nich – węchu. Marta Siembab, autorka jedynych w Polsce warsztatów o perfumach, doskonale wie, że wiosną czy też latem korzystamy z perfum o innych zapachach niż jesienią i zimą.  Podczas spotkania P-Team, które w czwartek 28 czerwca odbędzie się w Poznaniu, opowie, od czego zależy trwałość ulubionych przez nas zapachów, w jaki sposób pozyskuje się poszczególne nuty zapachowe i wyjaśni co oznacza tajemniczo brzmiące pojęcie „eufleurage”.

Spotkanie P-Team odbędzie się 28 czerwca w Bogota Club, w Poznaniu, mieszczącym się w Centrum Kultury Zamek (ul. Święty Marcin 80/82). Początek przewidziany jest na godzinę 18:00. Wstęp wolny.

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA