Spersonalizowany garnitur - dla mężczyzn z klasą

Autor: Marta Wachowiak, fot. Natalia Kuligowska
24
REKLAMA
REKLAMA

Rynek mody ekskluzywnej, od dawna zdominowany przez kolekcje dla kobiet, zmienia się powoli. Jednak ostatnimi czasy, można zaobserwować napływ ciekawych propozycji skierowanych tylko i wyłącznie dla mężczyzn.

Jedna z nich dotyczy dostosowywania garniturów szytych na miarę. – Dziś nikogo już nie zadowalają garnitury produkowane sieciowo – mówi Karol Gręda, główny projektant modowej marki Karol Gręda. –Teraz liczy się indywidualne podejście do klienta, zapewnienie mu maksymalnego komfortu i zrozumienie jego potrzeb – dopowiada projektant.

Marka Karol Gręda oferuje swoim klientom niepowtarzalne garnitury męskie, szyte na miarę i na różne okazje, w przystępnych cenach, już od 2 tys. złotych. Każdy projekt zawdzięcza swoją wyjątkowość indywidualnej opiece projektanta oraz odpowiedniemu doborowi materiałów i fasonu.

– Dużą wagę przykładamy do funkcji każdego garnituru oraz stylu życia klienta. Nie każdy fason pasuje na daną sylwetkę. Przy złym doborze, nawet postawny i wysportowany mężczyzna może wyglądać niekorzystnie. A wyglądając niekorzystnie, na pewno nie będzie czuł się dobrze, na przykład na własnym ślubie – tłumaczy projektant.

Panie panom zamawiają

– Od jakiegoś czasu oferujemy swoim klientom indywidualne projekty garniturów, fraków i smokingów ślubnych. Ku naszemu zdziwieniu, zainteresowanie kolekcją ślubną jest ogromne. Przekonaliśmy się, że panny młode myślą także o strojach swoich przyszłych mężów i to właśnie od nich najczęściej otrzymujemy zamówienia – mówi Karol Gręda.

Projektant podkreśla, że dobór tak ważnego stroju wymaga absolutnej uwagi projektanta i wrażliwości na potrzeby zamawiających. Stąd też pomysł na dojazd do klienta, zdejmowanie miary oraz przeprowadzenie krótkiego wywiadu i analizy kolorystycznej.

– Dostosowanie projektu do potrzeb każdego pana młodego daje rezultaty. Klienci wracają po projekty garniturów codziennych czy biznesowych – kontynuuje projektant.

Od początku roku, w atelier Karola Grędy uszyto prawie 1 tys. indywidualnie zaprojektowanych garniturów dla klientów z Polski, Niemiec, Włoch, Francji, Belgii oraz Hiszpanii. Odzież zamawiały osoby prywatne, publiczne, pracownicy mediów, artyści, jak i celebryci. Wśród zamówień, znalazło się wiele projektów męskich strojów ślubnych, począwszy od klasycznych, przez spersonalizowane, kończąc na fantazyjnych, z dodatkowo wykupioną opcją zastrzeżenia projektu.

– Tak, wprowadziliśmy możliwość zastrzeżenia projektu dla panów, którzy chcą mieć pewność niepowtarzalności kroju i fasonu – wyjaśnia Karol Gręda. – Chociaż, rzadko zdarza nam się uszyć dany garnitur drugi raz, ponieważ każdy klient jest wyjątkowy i ma inne potrzeby, co skutkuje niepowtarzalnymi projektami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA