Warta zagra z... Irlandczykami!

Autor: el, fot. Warta Poznań
REKLAMA

To naprawdę nie jest żart, a zupełnie poważna sprawa. Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań, wystosowała pismo do klubu St. Patricks Athletic z propozycją rozegrania meczu między klubami.

Skąd taki pomysł? Propozycja ta zrodziła się w związku z chęcią ponownego goszczenia w Poznaniu kibiców z Zielonej Wyspy, bo poznaniacy za nimi zwyczajnie tęsknią i piszą o tym na forach czy portalach... I nic dziwnego, bo takiej ilości pozytywnej energii w kibicowaniu, jaką pokazali nam Irlandczycy, jeszcze w Poznaniu nie było.

A z kolei Warta Poznań cieszy się w Irlandii specjalną sympatią ze względu na klubowe barwy, no i oczywiście wyjątkowo uroczego prezesa... O klubie pisały popularne gazety takie jak "The Irish Sun" i "Sunday World". Prezes Łukomska-Pyżalska postanowiła więc iść za ciosem i zaproponować jednemu z irlandzkich klubów rozegranie meczu z Warta Poznań.

Co na to St. Patricks Athletic? Jeszcze nie odpowiedział, ale gdy tylko to zrobi, Zieloni z Poznania obiecuja, że dadzą znać swoim kibicom.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA