Kobiecym okiem w Kupcu Poznańskim

Autor: Katarzyna Lipczyńska-Hałuszczak, fot. S. Furmaniak, plakat: Kupiec Poznański
REKLAMA

23 czerwca odbędzie się ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie w Kupcu Poznańskim z cyklu „Kobieta w Centrum”. W tym miesiącu gościem będzie m.in. Katarzyna Bujakiewicz.

Jak wygląda świat kobiecym okiem? Co robią kobiety, które spełniają się zawodowo? Czy można poprzez pracę spełniać swoje marzenia? Zaproszone na spotkanie panie udowodnią, że w gruncie rzeczy, to nic trudnego.

Prowadząca spotkanie, dziennikarka Patrycja Felińska, porozmawia m.in. z Anną Kopeć, dyrektorką poznańskiej edycji Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Trenerka rozwoju osobistego, etnolog i psycholog, współpracująca również z Dojrzewalnią Róż, opowie, jak i gdzie kobiety mogą znaleźć inspirację i energię, wsparcie i zrozumienie, atmosferę i pasję.

Uczestniczki, które z zapałem śledzą trendy w modzie, tym razem dowiedzą się czegoś o modzie męskiej. Przez jej zakamarki przeprowadzi je Estera Fijas, która na co dzień, jako personal shopperka, doradza panom w komponowaniu ich stylizacji. Stylistka pokaże paniom jak modnie ubrać mężczyznę na różne okazje oraz jakie męskie gadżety i dodatki są modne w tym sezonie. Kobiecy punkt widzenia na męskie sprawy wspierają sklepy znajdujące się w Kupcu Poznańskim – Gentleman (ubrania), X-Kom (laptopy, gadżety elektroniczne), Swiss (zegarki) oraz Promoda (buty).

Równie ciekawie zapowiada się rozmowa z Ewą Kamyszek, właścicielką Hotelu Atelier oraz Piwnicy pod Piątką w Gnieźnie, w której pani Ewa organizuje koncerty i festiwale jazzowe z udziałem najlepszych polskich muzyków, m.in. Tomaszem Stańko.

Kobiety chętnie działają w organizacjach charytatywnych. W Fundację Drużyna Szpiku osobiście zaangażowały się osobistości z życia publicznego, m.in. Katarzyna Bujakiewicz, która wraz z Dorotą Raczkiewicz, szefową Fundacji, opowie o jej ideach. Każda z pań dowie się, w jaki sposób można oddać szpik i wesprzeć działalność Fundacji.

Uczestniczki spotkań mają okazję zobaczyć, w jaki sposób realizowany jest w telewizji program na żywo, dodatkową atrakcją jest mobilna kuchnia, w której potrawy przyrządza kucharz restauracji Orangeria Caffee & Food.

Po spotkaniu przewidziany jest bankiet, podczas którego rozlosowane zostaną ciekawe nagrody. Dla pań zostały przygotowane dodatkowe atrakcje, m.in. konsole Wii, dzięki którym będą mogły zmierzyć poziom BMI, czy sprawdzić swoje umiejętności w wirtualnych konkurencjach, a także stoiska: firmy Tutułka z wykonanymi ręcznie torbami i pluszakami oraz Drużyny Szpiku, w których udzielane będą informacje dot. działalności Fundacji.

Spotkanie odbędzie się w Kupcu Poznańskim 23 czerwca o godz. 19:00 w Cafe Rosenthal na II piętrze i poprowadzi je dziennikarka Patrycja Felińska, o której ubiór zadba salon mody Voge, fryzurę i makijaż natomiast, jak co miesiąc wykona Studio Fryzur i Urody BiBiuti. O piękny wystrój wnętrza zadba Galeria Wzornictwa Design.

Relacja ze spotkania będzie transmitowana na żywo w telewizji ONTV. Patronat medialny objął m.in. portal codziennypoznan.pl.

Przeczytaj także:

Siła kobiecości po raz trzeci w Kupcu Poznańskim
Kupiec Poznański wspiera silne kobiety

Biznesowo i modnie w Kupcu Poznańskim

Nowe oblicze kobiety w Kupcu Poznańskim

Sztuka piękna w Kupcu Poznańskim

„Kobieta w Centrum”… Kupca Poznańskiego


 

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA