Męska ochrona przed słońcem

Autor: sf, fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych Belutti Sun 2012 dla mężczyzn to nowoczesny design i najmodniejsze kolory sezonu. W kolekcji dominują okulary sportowe oraz eleganckie. Wszystkie modele posiadają polaryzację niezbędną dla kierowców.

W tym sezonie najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne dla panów to połączenie nowoczesności ze stylem retro. Belutti proponuje legendarne Aviatory w nowym wydaniu z lustrzanymi soczewkami lub klasycznymi zielonymi szkłami znanymi każdemu mężczyźnie z kultowego filmu „Top Gun”. W kolekcji są także dostępne modele sportowe z ciekawym dekorem oraz te bardziej tradycyjne.

W końcu prawdziwego mężczyznę poznaje się po wysokiej jakości detalach: wypastowane skórzane buty, dobry zegarek i wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne to podstawowe akcesoria kształtujące męski image. Ten ostatni element każdy elegancki mężczyzna znajdzie w najnowszej kolekcji Belutti Sun. Dobre okulary przeciwsłoneczne to poza ciekawym designem także ochrona dla oczu. Soczewki okularowe Belutti są wyposażone w filtr polaryzacyjny, który gwarantuje pełną ochronę przed odblaskami i refleksami świetlnymi. Tę zaletę docenią szczególnie kierowcy, gdyż to właśnie polaryzacja zmniejsza intensywność światła odbijanego od szyby. Fizjologiczne barwy soczewek i odpowiednie nasycenie koloru gwarantują właściwe odwzorowanie naturalnych barw podczas widzenia. Dodatkowo okulary zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UV.

Okulary z nowej kolekcji Belutti Sun zostały wykonana z wysokiej jakości plastiku oraz metalu. W naszej kolekcji oprócz tak lubianych przez mężczyzn klasycznych Aviatorów, nie zabrakło także odważniejszych modeli. Dla mężczyzn chcących wyróżnić się z tłumu zaprojektowaliśmy modele z kolorowymi zausznikami. Jeśli chodzi zaś o barwy szkieł  to dominują szarości – kolor najbardziej lubiany przez polskich mężczyzn” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA