„Magia futbolu”, Liber

Autor: sf, fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Czy podczas Euro 2012 ogarnie nas „Czyste szaleństwo”? Bez wątpliwości. Już w czerwcu od morza do Podhala będzie rządził futbol. W taki właśnie sposób atmosferę sportowego święta przedstawia najnowsza płyta Libera. (Zobacz wideo).

Raper, jako były piłkarz i artysta znany z zamiłowania do piłki nożnej, utworem „Czyste szaleństwo” nagranym razem z góralską kapelą InRos zapowiedział płytę „Magia futbolu”, poświęconą w całości tej dziedzinie.

Oprócz InoRos na krążku pojawili się m.in. Rafał Brzozowski (The Voice of Poland) czy ludzie ze świata sportu ( legendarny komentator Tomasz Zimoch).

Liber - raper, muzyk, autor tekstów, działający na muzycznej scenie od ponad 10 lat. Obecnie jego pseudonim kojarzony jest głównie ze współpracy z Sylwią Grzeszczak, jednak jego wcześniejsze dokonania dotyczą m.in. grupy Ascetoholix, kariery solowej , czy nagrań z takimi artystami jak Kombii, Mezo, Kasia Wilk, Pneuma. Niejednokrotnie nagradzany na jednej z największych imprez muzycznych w kraju - Eska Music Awards, w 2005 roku w kategorii Hit roku za utwór „Skarby”, natomiast w 2009 roku podwójnie: w kategorii Artysta Roku Polska oraz za Album Roku wraz z Sylwią Grzeszczak. Liber jest też cenionym autorem tekstów. Jest odpowiedzialny za słowa wszystkich swoich piosenek. Pisał też większość utworów na solową płytę Sylwii Grzeszczak „Sen o przyszłości” (płyta niedawno pokryła się podwójną platyną), jak również dla Agnieszki Włodarczyk (jej debiutancki album „Nie dla oka” osiągnął status złotej).

Płyta już w sprzedaży.

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA