„Blondynka”, Bajm

Autor: sf, fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Długo oczekiwany, pierwszy od dziewięciu lat studyjny album zespołu Bajm zatytułowany „Blondynka” jest już w sprzedaży.

Każda z 11 piosenek na płycie jest oddzielną opowieścią o miłości, poszukiwaniu szczęścia, barwach życia. Jest to album wyjątkowy, bardzo kobiecy, osobisty.

Tak o albumie opowiada sama Beata:

Wiosna to taki czas, kiedy odkrywamy swoje życie na nowo. Zaczynamy marzyć, wierzyć i planować. Właśnie dlatego ta pora roku wydawała się dla mnie idealna, aby oddać w Wasze ręce tak bardzo osobistą dla Mnie płytę. Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom- niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla Was ukojeniem i inspiracją.

Do współpracy na albumem „Blondynka” grupa zaprosiła kilku gości z zagranicy. Jednym z nich jest Brad Blackwood - tegoroczny laureat nagrody Grammy, znany ze współpracy z takimi zespołami jak: Maroon 5, Saving Abel, czy Black Eyed Peas. Innym „światowym” gościem jest Brian Byrne (nominowany do Złotych Globów w kategorii „najlepsza piosenka promująca film” ). Jego nazwisko z kolei można skojarzyć z takimi artystami jak Katy Perry czy U2. Byrne jest autorem aranżacji do jednej z ballad Bajmu, która znajduje się na nowym albumie (miał on już okazję współpracować z zespołem przy piosence „Krótka historia”).

Bajm wciąż zaskakuje nowymi hitami, świeżością i przebojowością, udowadniając swoją niezaprzeczalną, czołową pozycję na polskim rynku muzycznym.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA