Flux – krzesła z pomysłem

Autor: sf, fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Czy tęsknicie już za latem? Planujecie zmiany w ogrodzie? Nowe rabatki, rośliny, drzewka? A może chcecie urządzić kącik do spotkań ze znajomymi? Szukacie ciekawych mebli, np. krzeseł?

Wszystkie cechy krzeseł Flux sprawiają, że są idealne jako siedziska na taras czy do ogrodu. Wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego są odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Nie musimy się więc obawiać, że ich kolory wyblakną, ani chować ich przed każdym deszczem. Jeśli się zabrudzą wystarczy je spłukać wodą z ogrodowego węża lub wytrzeć mokrą szmatką.

Pomimo nietypowej konstrukcji przypominającej orgiami krzesła są bardzo solidne: wytrzymują obciążenie do 160 kg (a w wersji dziecięcej do 90 kg). To oznacza, że nawet najwięksi fani grilla mogą liczyć na wygodne siedziska – zwłaszcza, że krzesła można dodatkowo wyposażyć w zabezpieczone teflonem poduszki w jednym z 4 kolorów.

Krzesła bardzo łatwo się składa, a po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca. To również ważna zaleta, bo po sezonie nie musimy martwić się o ich przechowanie do następnej wiosny – wystarczy kawałek ściany w  garażu lub schowku i można tam zmieścić nawet kilkanaście krzeseł mocując je na specjalnym wieszaku. Złożone bardzo łatwo też przenieść czy przewieźć – ważą tylko 5 kg (dziecięce 2,3 kg), a w samochodzie nie zajmą dużo miejsca. Idealnie nadadzą się do wakacyjnego domu lub na działkę.

Krzesła dostępne są w 8 kolorach (dziecięce w 6), więc łatwo je dopasować do otoczenia: w romantycznym ogrodzie sprawdzą się białe, a na taras nowoczesnego apartamentu szare lub czarne. Można też z nich tworzyć niebanalne różnobarwne zestawy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA