Miał komplet noży i chciał zabić kolegę z pracy

Autor: el, KWP, fot. KWP
REKLAMA

Pracownik jednej z firm komputerowych zjawił się w pracy z kompletem noży i zachowując się jak postać z gier komputerowych, próbował zaatakować kolegę. Atakom położyli kres dopiero policjanci z komisariatu Stare Miasto.

Zaatakowany przez nożownika mężczyzna zdołał uciec z firmy przez okno i przerażony natychmiast pobiegł na policję. W tym samym czasie policjanci otrzymali też sygnał, że na jednym z portali społecznościowych w grupie miłośników gier komputerowych jeden z nich zamieścił informację, że idzie zabijać ludzi.

Funkcjonariusze od razu wiedzieli, że obie sytuacje mają ze sobą związek - i nie mylili się. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach dzięki posiadanym informacjom udało im się znaleźć nożownika na ul. Kościuszki. Mężczyzna podszedł do policjantów i... zapytał, czy idą z nim zabijać. Funkcjonariusze obezwładnili poszukiwanego.

- Okazało się, że był to 30-latek z Poznania, pracownik firmy komputerowej, namiętnie grający od wielu dni w najnowszą grę akcji RPG - wyjaśnia Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji. - Zatrzymany trafił do szpitala specjalistycznego z objawami zaburzeń osobowości. Policjanci zabezpieczyli przy nim wcześniej trzy duże noże. Będą teraz wyjaśniać  wszystkie szczegóły incydentu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA