Euro z Wartą dla najmłodszych

Autor: Warta Poznań, fot. Warta Poznań
REKLAMA

Gry i zabawy z piłkarzami  Warty oraz konkursy w których będzie można wygrać gadżety klubowe z autografami - to atrakcje festynu przygotowanego przez wartę Poznań dla najmłodszych poznaniaków.

 Wszystko to już 25 maja podczas festynu pod hasłem „Euro z Wartą!”, zorganizowanym przez Wartę Poznań i jego sponsora strategicznego - spółkę Family House”.

Impreza przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, odbędzie się na terenie obiektów klubowych przy ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu, w godzinach od 16 do 18. W programie zaplanowano mnóstwo atrakcji m.in. gry i zabawy z piłkarzami  Warty oraz konkursy w których będzie można wygrać cenne nagrody, jak np. gadżety klubowe z autografami. Festyn dedykowany jest wszystkim dzieciom z Poznania w określonej grupie wiekowej, które interesują się sportem, kibicują polskiej reprezentacji piłki nożnej i z niecierpliwością oczekują rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie.

To nie pierwsza tego rodzaju impreza organizowana przez Klub i jego sponsora.  

– Zarówno Warta Poznań jak i Family House angażują się w liczne akcje społeczne i charytatywne mające na celu pomoc finansową i materialną – mówi Izabella Łukomska – Pyżalska, prezes Warty Poznań oraz wiceprezes spółki Family House. - Szczególnie chętnie pomagam dzieciom ponieważ uśmiech na ich twarzach jest dla mnie najlepszą nagrodą. Tym razem postanowiłam razem z władzami miasta umożliwić dzieciom obejrzenie na żywo meczów EURO 2012. Mam nadzieję, że ta niespodzianka sprawi im dużą frajdę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA