Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz 0:1 Niestety!

Autor: el, fot. R.Gorączniak, Warta Poznań
REKLAMA

Mecz dobry, chwilami nawet bardzo dobry - niestety, z mnóstwem niewykorzystanych okazji dla Zielonych. No cóż, nawet Warta nie może ciągle wygrywać...

Już od pierwszej minuty spotkania było wyraźnie widać, że Zawisza nie zamierza odpuścić Warcie - i właściwie nic dziwnego, bo mecz w Poznaniu był dla tej drużyny ostatnią szansą na powrót do ekstraklasy, i to po 18 latach. Jej starania przyniosły efekty, choć trzeba powiedzieć, że to jednak ekipa Warty dominowała na boisku przez cały mecz i to zawodnicy Zielonych stworzyli najwięcej interesujących okazji strzeleckich. Niestety, mimo że akcje były to jednak zawodnicy nie umieli ich wykorzystać.

Pierwszy kwadrans meczu jednak nie zachwycał ani w wykonaniu jednego, ani drugiego zespołu: zawodnicy grali ospale popełniając podstawowe błędy. Jednak z minuty na minutę gra stawała się coraz ciekawsza, akcje coraz bardziej dramatyczne, a zawodnicy budzili podziw poziomem gry - zwłaszcza Zieloni. Kilka groźnych akcji Reissa, strzał Giela tuż nad poprzeczką i akcja Foszmańczyka, który - prawdziwy pech - w akcji sam na sam z bramkarzem Zawiszy trafił go w nogę - trzymały w napięciu.

Niestety, mimo że mecz był naprawdę dobry i oglądało się go z dużą przyjemnością, to jednak bramki nie padały. Pierwsza połowa upłynęła bez bramek, dopiero w 86. minucie Leśniewski dobił po strzale Drzymonta - i tego strzału Słowik nie był w stanie obronić.

Wynik meczu już nie uległ zmianie do końca spotkania.  

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0:1

Bramka: Leśniewski 86.
Warta: Słowik - Wichtowski, Mysiak, Bartkowiak, Kosznik - Foszmańczyk, Ngamayama, Grzeszczyk, Reiss (78. Marciniak), Bereszyński (46. Magdziarz) - Giel (67. Jakóbowski)
Zawisza: Witan - Stefańczyk, Drzymont, Jankowski, Oleksy - Wójcicki (60. Kukol), Strąk, Zawistowski, Masłowski (70. Ekwueme), Błąd (88. Mąka) - Leśniewski.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA