„Kolonia fabryczna” Jacek Kuderski

Autor: sf, fot. materiały promocyjne
REKLAMA

21 maja gościem sklepu Carton Shop przy ul. Ogrodowej 20 będzie basista zespołu Myslovitz, Jacek Kuderski. Okazją jest premiera nowej solowej płyty Jacka zatytułowanej „Kolonia fabryczna”, która ukazała się 14 maja 2012 nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

W zespole Myslovitz Jacek gra na gitarze basowej i śpiewa chórki. Skomponował m.in. takie przeboje grupy, jak Długość dźwięku samotności, Dla ciebie, Scenariusz dla moich sąsiadów czy Sprzedawcy marzeń. „Kolonia fabryczna” to jego druga solowa płyta. Podobnie jak na pierwszej płycie, Jacek nie tylko śpiewa, ale także gra na wszystkich instrumentach.

Album zawiera trzynaście autorskich kompozycji, utrzymanych w klimacie pop rockowym, z sentymentem, ale i przebojowością opowiadających o życiu i ludziach otaczających artystę. W warstwie tekstowej wspierają muzyka Daria Kuderska, Marek „Dżałówa” Jałowiecki (Generał Stilwel i Delons) orazMichał Parzymięso (Kid A).

Carton Shop zaprasza na spotkanie z Jackiem Kuderskim od godziny 16. Około 16.30 Jacek zagra kilka piosenek z nowej płyty. Wcześniej będzie okazja żeby kupić płytę i okolicznościową koszulkę, zamienić parę zdań, dostać autograf, czy zrobić sobie zdjęcie z Jackiem.

Płytę promuje utwór „Kolonia Fabryczna”, do którego został nakręcony teledysk

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA