Sofa Mafuf HM Design

Autor: sf, fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Sofa Mafuf HM Design wyróżnia się nie tylko prostotą, ale również wykorzystaniem zgodnych z najnowszymi trendami tkanin tapicerskich Italvelluti z kolekcji Perception.

Kolekcja Mafuf, której projektantką jest Anna Szuflicka to seria mebli wypoczynkowych składających się m. in. z dwu- i trzyosobowej sofy oraz fotela. Prostota formy oraz regularność kształtów powoduje, że idealnie komponować będą się z każdym wnętrzem. Sposób, w jaki elementy zostały zaprojektowane gwarantuje komfort wypoczynku. Wygodne oparcie zachęca do chociaż chwilowego relaksu. Projektantka uniknęła przesytu stawiając na funkcjonalność i wygodę.

Zarówno sofę, jak i fotel można wykonać korzystając ze wszystkich kolorów, które dostępne są w kolekcji tkanin Perception. Szczególnie ucieszy to tych, którzy podążają za najnowszymi trendami, bo pośród gamy znajdują się odcienie błękitu, fioletu, musztardowej żółci czy pożądanej w sezonie wiosna/lato 2012 pomarańczy.

Do obicia wykorzystano 2 warianty tkanin: Neptun i Labirynt. Są to tkaniny wyjątkowe ze względu na swoją trójwymiarową fakturę, uzyskaną dzięki przeszyciom. Obydwie nabierają charakteru dzięki powstałym w ten sposób fakturowym wzorom. Miła w dotyku mikrofibrowa tkanina zyskuje w ten sposób dodatkowy wizualny walor.

To, czym firma Italvelluti wyróżnia się spośród innych producentów tkanin jest wykorzystywany przez nią szeroko w najnowszych kolekcjach tkanin, chroniący przed wszelkimi zabrudzeniami – „Zero Spot system”. Zapewnia on zarówno odporność materiału na wszelkie wilgotne i suche plamy, jak i łatwość w usuwaniu zabrudzeń.

Połączenie Mafuf HM Design z obiciem Perception Italvelluti zadowoli każdego. Jest idealna zarówno do małych wnętrz, jak i dużych przestrzeni, które potrzebują zacisznego wypoczynkowego zakątka. Prostota kształtu oraz nowatorskie obicie, które są dla siebie idealnym dopełnieniem, to coś, wobec czego nikt nie przejdzie obojętnie.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA