Wieczór z cygarami

Autor: Michał Jarosz, fot. Sławomir Schonfeld
REKLAMA

W piątkowy wieczór „Kukania - Kraina Smaków” zamieniła się tym razem w królestwo najlepszych cygar.

W klimatycznym miejscu, jakim są Stare Koszary przy ul. Wojskowej 4, odbyło się kolejne wyjątkowe spotkanie poświęcone tym razem najszlachetniejszemu produktowi, jaki można otrzymać z liści tytoniu.

Dzięki uprzejmości firmy Cigars World, która była głównym sponsorem imprezy, miłośnicy cygar mogli do późnych godzin delektować się najlepszymi egzemplarzami na świecie. Zaprezentowano je w kilkunastu markach i formatach.

Gospodarzem i zarazem gościem specjalnym wieczoru był znany i ceniony w Polsce ekspert cygarowy - Piotr Kwiatkowski. Prowadząc piątkowy „Wieczór z cygarami” zadbał o to, by każdy uczestnik otrzymał wyśmienite cygaro, odpowiednio dobrane do jego gustu i smaku oraz poziomu wtajemniczenia. Okazuje się bowiem, że palenie cygar to prawdziwy rytuał, prowadzący wprost do głębokiego relaksu. Jedyne co może stanąć nam na przeszkodzie, to brak czasu. Na wypalenie średniej wielkości cygara, potrzeba bowiem około godziny! Tak więc, w dzisiejszym zabieganym świecie nie łatwo oddać się tej przyjemności.

Piotr Kwiatkowski zadbał również o to, by uczestnicy tego wyjątkowego wieczoru otrzymali solidną dawkę fachowej wiedzy, którą dzielił się hojnie. Wszyscy uczestnicy ocenili zaprezentowane cygara bardzo wysoko. A ponieważ dla niektórych osób było to pierwsze zetknięcie się z cygarem, możemy się spodziewać, że wzrośnie w Poznaniu liczba miłośników tego wyjątkowego dzieła ludzkich rąk wykonanego z tytoniu.

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA