II Noc Kościołów Drewnianych

Autor: el, sxc.hu
REKLAMA

Koncerty Tomasza Kamińskiego, Magdy Anioł i zespołu Mate.O. - to główne atrakcje drugiej już Nocy Kościołów Drewnianych przygotowanej przez Związek Międzygminny. Impreza odbędzie się 18 maja w kościołach w Rejowcu, Łagiewnikach Kościelnych i Węglewie.

Impreza rozpocznie się o 17 w Rejowcu, gmina Skoki, mszą świętą, po której wystapi Tomasz Kamiński. O godzinie 19.30 będzie tam można obejrzeć film o Szlaku Kościołów Drewnianych, zwiedzić kościół, a później wziąć udział w nabożeństwie majowym przy figurze.

O 20 zaprasza na koncert Magdy Anioł kościół w Łagiewnikach, gmina Kiszkowo. Ten kościół będzie mozna zwiedzić o 21.30, a o 22 obejrzeć film o Szlaku Kościołów Drewnianych.

Kościół w Węglewie, w gminie Pobiedziska, proponuje o 17.30 projekcję filmu o Szlaku Kościołów Drewnianych, o 18 zwiedzanie kościoła, a powtórzenie atrakcji o 20.30. O 22 rozpocznie się tam koncert zespołu Mate.O.

Kościoły biorące udział w imprezie stanowią część szlaku turystycznego architektury drewnianej wokół Puszczy Zielonki. Obejmuje 12 drewnianych świątyń wzniesionych w XVI-XIX w.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA