Śmieci na Bułgarskiej

Autor: el, fot. K. Adamska
REKLAMA

Dopiero co oddano ją do użytku, a ostatnie prace jeszcze trwają - a już tonie w śmieciach. Mowa o pięknej, nowej ulicy Bułgarskiej. Gdzie słynny poznański porządek?

O sprawie poinformowała nas nasza Użytkowniczka Karolina, przysyłając też fotografie śmieci zauważonych po drodze. Rzeczywiście nie wygląda to dobrze, ale gdyby nawet spacerowicz chciał wyrzucić pusta butelkę czy papierewk do kosza na śmieci - to go nie znajdzie. Dlaczego? Bo koszy nie ma.
- Jedyne kosze, jakie są w okolicy, to kosze na przystankach tramwajowych, a przy Bułgarskiej nie ma zbyt wiele przystanków - mówi Karolina.

Czy na Bułgarskiej znajdą się dodatkowe kosze? Okazuje się, że tak.
- Proszę zauważyć, że remont ulicy jeszcze nie jest zakończony - zwraca uwagę Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich. - Prace końcowe, kosmetyczne, potrwają jeszcze do końca maja i do nich zaliczamy także montaż koszy na śmieci.

Na kosze trzeba więc będzie jeszcze trochę poczekać - ale to absolutnie nie jest argument, by zostawiać swoje butelki i papierki gdzie popadnie. Bo dopiero co wyremontowana ulica, z pięknie zakomponowanymi zieleńcami i zastawiona butelkami po piwie wystawia niezłe świadectwo poznaniakom. A zwłaszcza ich zamiłowaniu do porządku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA