Piłka w kieszeni Vincenta

Autor: el fot. Centrum Sztuki Dziecka
REKLAMA

Będzie malowanie, konstruowanie, zabawy z dźwiękiem i ruchem, a także gra w piłkę – w sobotę 12 maja poznańska Cytadela zamieni się w barwny park sztuki dzięki Piknikowi artystyczno-futbolowemu Piłka w kieszeni Vincenta.

Piłka w kieszeni Vincenta to kilkudniowe warsztaty artystyczne swoją tematyką nawiązujące do kultury futbolu. Na finałowym, sobotnim spotkaniu będzie można wziąć udział w warsztatach artystycznych, m.in. Wiersze na stadionie, Warsztat filmu animowanego, ale również pograć z reprezentantami Polski w piłce nożnej oraz z mistrzami świata w piłce guzikowej: Jakubem Krügerem i Krzysztofem Nowotnym.

Będą też wyjątkowi goście: Kuba Wesołowski, Andrzej Maleszka, Bartosz Bosacki, Paweł Wojtala, Waldemar Szczepaniak oraz Karina Adamczak-Kasprzak i Bartłomiej Raźnikiewicz.
Na piknikowej scenie zaprezentowane zostaną muzyczne rezultaty trzydniowych warsztatów: Śpiewające stadiony świata, Bębenków gadanie, pałeczek stukanie, Tańce, hulańce, gimnastyka, rytm. Wystąpią na niej również Ryszard Bazarnik i Iza Kowalewska (piosenki futbolowe z różnych krajów, wspólne granie na bębnach wyglądających jak piłki), a także dziecięce zespoły Łejery i Kapela z Orliczka - wszyscy w niezwykle piłkarskim i sportowym repertuarze. Niesamowity duet Soccer ART, znajdujący się w czołówce światowego free style zademonstruje piłkarską żonglerkę na najwyższym poziomie. Ich występ to doskonałe zgranie z muzyką, niewiarygodna kontrola nad piłką i niesamowite elementy akrobatyczne. Do futbolowego aerobiku zaproszą młodzi sportowcy z Piłkarskiej Trzynastki.

Zabawa rozpocznie się o 14, a potrwa do 18.Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA