Kibice Kolejorza świętowali na placu Wolności

Autor: el fot. L. Łada
REKLAMA

"W przyszłym sezonie Kolejorz będzie na tronie" - śpiewali kibice na placu Wolności. Po bezbramkowym remisie  w Łodzi i zwycięstwie Śląska Wrocław Kolejorz zajął czwarte miejsce w tabeli, ale zagra w europejskich pucharach. I za to kibice dziękowali zawodnikom.

Pierwsi fani Lecha pojawili się na placu już o 20, w obowiązkowycm niebiesko-białych szalikach. Około 21 na placu było już kilkadziesiąt osób śpiewających stadionowe przy śpiewki, z reguły negatywnie odnoszące się do zwycięskich rywali Lecha, czyli Legii Warszawa i Śląska Wrocław, które okazały się lepsze od Kolejorza w tegorocznej rywalizacji.

Przy śpiewach, piwie i racach czas szybko minął i około 22.40 na plac przyjechali piłkarze prosto z Łodzi. Wtedy na placu było już około 400 osób, któe skandowały "dziękujemy, dziękujemy". Bo lechowi co prawda nie uda;lo się zdobyć majstra, ale za to zagra w europejskich pucharach. A o tym nikt nawet nie marzył na początku sezonu.

Na zakończenie kibice skandowali "W przyszłym sezonie Kolejorz będzie na tronie!" i powoli rozeszli się do domów. Policja nie musiała interweniować.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA