Świętuj z Lechem Poznań!

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Niedzielny wieczór piłkarze Lecha Poznań zamierzają spędzić ze swoimi kibicami na placu Wolności, by podziękować im za wsparcie w kończącym się sezonie. I zapraszają wszystkich do świętowania!

Powodów do świętowania jest kilka: kończy się sezon i Kolejorz zdołał sobie zapewnić start w europejskich pucharach, choć początkowo nikt nie przypuszczał, że w ogóle jest to możliwe. W dodatku całkiem realne jest zdobycie przez Lecha mistrzostwa Polski - by zdobyć tytuł, Lech musi wygrać z Widzewem. Niestety, to nie wystarczy - niezbędne są jeszcze dwa remisy: Śląska Wrocław, który gra z Wisłą Kraków, i Ruchu Chorzów z Lechią Gdańsk. A to już mniej prawdopodobne.

Czy taki układ jest możliwy? W piłce podobno wszystko jest możliwe i nie takie cuda się zdarzały, ale znawcy uważają raczej, że to Śląsk Wrocław ma jednak nieco większe szanse niż Kolejorz na ten tytuł. Wrocławianom wystarczy zwycięstwo w meczu w Krakowie, by mieć tytuł w kieszeni.

Bez względu jednak na wynik dzisiejszych spotkań piłkarze Kolejorza zamierzają podziękować swoim wiernym kibicom za wspieranie ich przez cały sezon - a nie było to łatwe, jeśli się wspomni pierwsze mecze Kolejorza w tej rundzie...

Zawodnicy Lecha przyjadą na plac Wolności prosto z Łodzi. Ich przyjazd jest zaplanowany na godzinę 22.30. Wcześniej kibice będą mogli obejrzeć mecz z Widzewem na telebimie na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Czytaj także:

Lech Poznań w wersji festynowej

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA