Ach, te kominki...

Autor: el fot. L. Łada
REKLAMA

Mogą wyglądać jak... lodówki z lat 50-tych, stare telewizory lub do złudzenia przypominać ozdobne, kaflowe piece sprzed czterystu lat. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają targi Kominki.

To jedyna okazja w Polsce, by w ramach ekspozycji w zamkniętej hali targowej zobaczyć kominki w pełnej okazałości – płonące żywym ogniem! Ta unikatowa ekspozycja jest możliwa do zrealizowania tylko na Międzynarodowych Targach Poznańskich dzięki specjalnemu systemowi odprowadzania spalin I pewnie dlatego z tak dużym zainteresowaniem oglądają ekspozycję strażacy, zaglądający tu z trwających po sąsiedzku targów Sawo.

Aż trudno uwierzyć, że może być aż tyle rodzajów kominków i materiałów, z których mogą być wykonane. Są tu i klasyczne rozwiązania zdobione holenderskimi kaflami, kominki do złudzenia przypominające stary telewizor, jeszcze taki na czterech nóżkach - ale są i bardzo nowoczesne formy w kształce walców, stożków lub prostopadłościanów. Ba, jest nawet kominek z miejscem do siedzenia i przytulenia do ciepłego boku...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA