Rozstrzygnięcie konkursu „Poznańskie Dni Przedsiębiorczości”

Autor: sf, fot. Starostwo Powiatowe w Poznaniu
REKLAMA

W ramach Forum Gospodarczego Aglomeracji Poznańskiej odbył się po raz dziewiąty konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, który skierowany był do średnich, małych i mikroprzedsiębiorstw oraz firm akademickich.(Zobacz zdjęcia i wideo).

Wczoraj na terenie Stadionu Miejskiego w Poznaniu odbyła się gala dziewiątej edycji konkursu, do którego zgłoszenia przyjmowane były w okresie od 1 stycznia do 29 lutego br. W tym roku tytuł otrzymały cztery firmy, a dziewięć nagrodzono wyróżnieniami.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, chęć udziału zgłosiło blisko 70 firm. Do drugiego etapu zakwalifikowano 36 firm, które podlegały ocenie partnera merytorycznego – firmy F5 Konsulting sp. z o.o.

Najlepsze w poszczególnych kategoriach firmy, których ocenę przeprowadził partner merytoryczny konkursu firma F5 Konsulting sp. z o.o., otrzymały tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” lub certyfikat „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej” oraz karnety uprawniające do produkcji i emisji telewizyjnej profesjonalnych biznes prezentacji.

W kategorii „Mikroprzedsiębiorca” zwyciężyła firma Fresh Solutions, wyróżnienia otrzymali Tense.Pl, B2 Internet oraz Genijusz. Liderem w kategorii „Mały Przedsiębiorca” zostało przedsiębiorstwo Meliński Minuth, wyróżnieni zostali Hanna Style, DBL oraz firma Alter. Laureatem w kategorii „Średni Przedsiębiorca” został Modertrans z Poznania. Wyróżnieniami Kapituła uhonorowała firmy: Power Engineering, Drew-Zet oraz Promag.

„Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości Akademickiej” została firma Adva Chem Lab.

Po raz pierwszy w historii konkursu laureaci w kategorii średni, mały oraz mikroprzedsiębiorca otrzymali nagrody dodatkowe ufundowane przez członków kapituły – MTP sp. z o.o., Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Bank PKO BP S.A.

Ponadto Poznański Lider Przedsiębiorczości Akademickiej uhonorowany został dodatkową nagrodą przekazaną przez firmę Smarto.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA