Targi nieruchomości w Arenie

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Najwięksi deweloperzy, inwestorzy, banki i firmy budowlane - a wszystko to na targach redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, które w weekend można odwiedzić w poznańskiej Arenie. W imprezie bierze udział 90 wystawców.

Na targach będzie można znaleźć praktycznie wsyzstko, co dotyczy domów i mieszkań: od ofert gotowych już lokali poprzez domy, szeregowce po studia. A gdyby ktoś zdecydował się na kupno działki i budowę domu, to będzie miał do wyboru także oferty banków z kredytami hipotecznymi, pracowni architektonicznych z projektami domów wszystkich możliwych rozmiarów i firm budowlanych, które wymarzony dom będą w stanie zbudować.

Nie brakuje także targowych promocji i okazji, bo - jak twierdzą deweloperzy - obecny rynek nieruchomości to rynek klienta, bo podaż jest znacznie większa niż popyt. Trzeba go więc zachęcić do kupna...

Zachęty bywają różne. Niektóre firmy proponują wykończenie mieszkań pod klucz po okazyjnej cenie, inne specjalne targowe obniżki, a jeszcze inne dzięki współpracy z bankami są w stanie zaoferować korzystniejszy kredyt. Na każdym stoisku można też będzie dokładnie zapoznać się z inwestycją, obejrzeć jej makietę lub wizualizację i dostać ofertę cenową. Warto też skorzystać z okazji i wybrac się na drzwi otwarte wybranej inwestycji, na co zaprasza większość firm budujących w Poznaniu i okolicach. To pozwoli rzucić okiem także na jakość wykonania.

Swoja ofertę na targach przedstawią między innymi Ataner, Echo Investment, Malta Fountain, Family House,  UWI Inwestycje i Łacina Dom. Targi będzie można odwiedzić w sobotę i niedzielę od 10 do 17 w Arenie. Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA