Koty do adopcji w palmiarni

Autor: el fot. Animalia
REKLAMA

Łaciate i pręgowane, mniejsze i większe - koty różnej maści i wielkości będą czekać na swoich nowych właścicieli w 14 i 15 kwietnia w palmiarni.  Palmiarnia razem z fundacja "Animalia" zaprasza wszystkich miłośników kotów na pokaz kotów do adopcji.

Wśród prezentowanych kotów będzie też Fiołek, czarno-biały kociak, którego można oglądać na zdjęciu zrobionym przez działaczy fundacji.

"Fiolek to wspaniały czarno-biały kociak Ma niezwykły różowy nosek i piękne, mądre oczka, którymi wpatruje się w swoich opiekunów - piszą o nim. - "Uratowany prawie cudem z podwórka, był wycieńczony i przestraszony, ale już po paru dniach zaczął odzyskiwać formę i nabierać zaufania do jego tymczasowych opiekunów. Teraz nabiera animuszu, uwielbia się bawić, tarzać, fikać koziołki, gonić piłeczkę i być głaskany i przytulany. Pomimo tego, że mieszkał w tak trudnych warunkach, Fiolek potrafił obdarzyć ludzi zaufaniem, nawet w trudnych chwilach leczenia - wystarczyło jedno spojrzenie w jego mądre kocie oczy i rozumieliśmy się bez słów.

Teraz Fiolek czeka w domu tymczasowym na nowych właścicieli, którzy otoczą go miłością i zapewnią mu bezpieczne, kochające miejsce na ziemi, gdzie będzie mógł do woli bawić się, mruczeć i przytulać się".

Podczas pokazu będzie można poznać osobiście podopiecznych Fundacji czekających na domy i wybrać pupila dla siebie,  porozmawiać o zaletach posiadania kota w domu, a także dowiedzieć się, jakich obowiązków będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA