Noc pełna endorfin

Autor: Mikołaj Szymiec, fot. Marta Lipko
REKLAMA

Czwartkowa noc w Poznaniu minęła pod hasłem ENDORF!NS studens' night. Tej nocy na wszystkich miłośników nocnej zabawy w wybranych klubach czekała dobra zabawa, a to wszystko za jedyne 10 zł.

Endorfiny wczorajszego wieczora ogarnęły centrum Poznania. Osiem klubów i dwie tak zwane biforownie, czyli miejsca w których rozpoczyna się klubowy nastrój. ENDORF!NS wraz z gronem poznańskich studentów rozpoczynają czas juwenaliowych wydarzeń.

Podczas imprezy odwiedzić można było takie kluby jak: Baker Street, Balzac, Buddha Bar, Czarna Owca, Czekolada, Muchos Patatos, SQ, Tunel oraz studencki Bratniak i Cicibór (biforownie). W SQ housową duszę dotknął Seb Skalski wraz z saksofonistą Dan Sax live! Klub Tunel zaprosił do siebie na podróż po transowych i minimalistycznych dźwiękach serwowanych przez szeroką grupę DJów, na czele z takimi tuzami jak: Fafaq, Next DJ, Tralien,Kosti czy Adams. Klub Baker Street rozsadził muzyką znany i ceniony Mentalcut. Dobrą muzykę na czasie, miksowaną w szalonym tempie w Czarnej Owcy dawkowali Mateo, Susak i Tonej!

Niesamowite show zobaczyliśmy w klubie Balzac, atrakcja prosto z Ibizy, wyspy jak wulkan gorącej - Robot Show. Buddha Bar przygotował pokaz taneczny grupy Born To Dance w akompaniamencie DJ Iann'a. Gorące rytmy i nauka tańców rodem z latynoamerykańskich parkietów: Bachata i Kizomba w wykonaniu mistrzów tańca zobaczyliśmy w Muchos Patatos.

Tej nocy w każdym klubie czekała dobra zabawa, a to wszystko za jedyne 10 zł! Takie atrakcje przyciągnęły rzeszę studentów i nie tylko, bo w czwartkową noc przekrój ludzi na parkiecie zaskakiwał. A stroje szalonych przebierańców nakręcały szalone nastroje. Od hipisów, hawajskich plażowiczów, po kosmitów i kolorowych trendseterów. Bardzo wysoka frekwencja aż do godzin porannych utrzymywała się na parkiecie.

I tak zakończyła się 7. edycja ENDORF!NS studens' night w Poznaniu. A relację z tej gorącej nocy zobaczycie w poniedziałek (16 kwietnia) w programie „Open night” w telewizji ONTV.

Zobacz także:

ENDORF!NS studens' night

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA