Norrdans AB3 w Starym Browarze

Autor: sf, fot. Bengt Wanselius
REKLAMA

Zadziwiający, dynamiczny i tajemniczy spektakl. Zaskakujący i dopracowany w każdym szczególe sposób komunikowania się z dzieckiem poprzez taniec, obejrzeć będzie można w Starym Browarze.

Spektakl o cyfrze 3 i trudności bycia czwartym, o rzeczach, które nas otaczają i umiejętności dziwienia się im, pytania skąd się tam wzięły. Prawda i fikcja, rzeczywistość i nierealność, szybkie tempo i niezwykła powolność. Wszystko to w zaledwie trzydziestu minutach intensywnego spotkania o nieoczekiwanych zwrotach akcji.

AB3 rozwija się od ułożonej, linearnej i systematycznej choreografii, do chaotycznego i migoczącego wieloma odcieniami, dzikiego tańca. Tajemnicza scenografia i kostiumy są zaprzeczeniem potocznych wyobrażeń o teatrze dla dzieci, zachwycają mrocznością i dbałością o szczegół. Połączenie ich z choreografią łączącym figury baletowe, tańców dawnych i całkowicie nowoczesne – tworzą wizualnie piękny, melancholijny, zagadkowy i jednocześnie zabawny spektakl. To prawdziwe wyzwanie dla dziecięcej wyobraźni, z którym skutecznie, choć za każdym razem w inny sposób świetnie radzą sobie mali widzowie.

„Dzieci pokochają ten piękny, melancholijny, tajemniczy i śmieszny spektakl stworzony przez Martina Forsberga. „AB3” ma w sobie pragnienie bycia w ruchu i odkrywania indywidualności poruszania się. Pomimo że dorosłym może ten spektakl wydawać się dziwaczny, okazuje się, że dzieci chłoną go całkowicie”– Lars Landström, Allehanda, 16 października 2009.

Spektakl dla dzieci od 7 lat. Czas trwania 30 minut.

Bilety w cenie: dziecko 15 zł, dorosły 25, zł do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru.

Data: 2 kwietnia 2012, godz. 11:00 i 17:00, Stary Browar (Studio Słodownia +3)

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA