Dni kariery na MTP

Autor: sf, fot. Archiwum, materiały prasowe
REKLAMA

Już dzisiaj poznaniacy będą mieli okazję sprawdzić, co słychać na polskim rynku pracy. Wystarczy wybrać się na Dni Kariery, w trakcie których będą się prezentować najwięksi pracodawcy regionu i kraju. Organizatorzy mają nadzieję, że każdy uczestnik znajdzie tam coś dla siebie.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich studenci będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 55 firm, wśród których znajdą się NIVEA Polska, Volkswagen Poznań, Carlsberg Accounting Service Centre, Nestlé i wiele innych.  Ale prezentacja firm to nie wszystko – w trakcie targów organizowana jest Akademia Umiejętności. W jej ramach odbędzie się 40 szkoleń i warsztatów przeprowadzanych przez przedstawicieli firm biorących udział w targach i profesjonalne firmy szkoleniowe.

Organizatorzy mają nadzieję, że wszyscy uczestnicy targów będą się na nich dobrze bawić, ale też dowiedzą się czegoś ciekawego, a może nawet zrobią pierwszy krok do swojej bujnej kariery. O tym, jak będzie naprawdę dowiemy się dzięki dwóm ankietom – jedna będzie wypełniana przez gości, a druga przez wystawców. Choć może się to wydać banalna sprawa, tak naprawdę ankiety będą niezwykłe. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii cyfrowych długopisów IC Pen, które będą służyć do jej wypełniania. Dzięki nim o wynikach ankiety dowiemy się od razu.

IC Pen to urządzenie, które wygląda i pisze dokładnie tak samo jak zwykły długopis, ale wszystkie dane napisane na papierze zostają zapisane w pamięci wewnętrznej IC Pena. Jednak to nie wszystko. Dzięki odpowiedniej aplikacji długopis cyfrowy może również rozpoznawać pisany tekst, tłumaczyć go, podsumowywać wyniki ankiet, czy też na bieżąco weryfikować wyniki pisanego testu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, 20 marca od godz. 9 do 16, Pawilon 7

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA