Salmed, czyli medycyna na targach

Autor: el fot. MTP
REKLAMA

Najnowocześniejsze lasery, roboty do segregacji leków i światowa premiera: hybrydowa sala operacyjna - na MTP rozpoczyna się Salmed, największe targi medyczne w Polsce. Zobacz wideo!


To jedyne targi, które tak kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców aparatury oraz instrumentów medycznych, wyposażenia placówek medycznych, sprzętu laboratoryjnego, rehabilitacyjnego, fizjoterapeutycznego, sprzętu używanego w medycynie ratunkowej.

W tym roku w targach bierze udział prawie 300 firm z 22 państw, które zajmują cztery pawilony wystawiennicze. Będzie można w nich obejrzeć między innymi najbardziej zaawansowane lasery stomatologiczne LightWalker do zabiegów na tkankach twardych i miękkich, roboty ROWA Vmax, które pomagają farmaceutom w procesie dostarczania i składowania leków w aptece, zwiększając efektywność i wydajność pracy apteki. Jego praca zawsze zapewnia odpowiedni poziom zatowarowania adekwatny do potrzeb apteki. Robot pozwala farmaceucie na zaoszczędzenie czasu – dzięki jego obecności proces odbioru i sortowania leku na stan odbywa się samodzielnie.

Tegorocznym hitem Salmedu i światową premierą jest hybrydowa sala operacyjna, którą prezentuje firma Cadolto. To już standard przyszłości: połączenie klasycznego bloku operacyjnego i aparatury angiograficznej. Hybrydowa sala operacyjna rewolucjonizuje kompleksowe rozplanowanie przestrzeni i wyposażenia.

Bilet jednorazowy na Salmed kosztuje 30 zł, a na całe targi - 50 zł.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA