Zaczyna się Epla, czyli targi tworzyw sztucznych

Autor: el, fot. MTP
REKLAMA

Biznes polimerowy, wytwórcy kauczuku, gumy i tworzyw sztucznych - wszyscy spotkają się na Targach Tworzyw Sztucznych i Gumy Epla. Targi rozpoczynają się 13 marca.


Sukces poprzedniej edycji sprawił, że w tym roku do Poznania przyjedzie jeszcze więcej wystawców, wśród których nie zabraknie liderów z zakresu dystrybucji tworzyw i termoformingu. EPLA tworzy dla nich bardzo dogodną  platformę, na której spotkają się zarówno dostawcy surowców jak i przetwórcy tworzyw sztucznych i kauczuków. Organizatorzy bardzo ułatwiają im budowanie sieci kontaktów poprzez stworzenie wyspecjalizowanych salonów tematycznych:

Salon Wtrysku
- dla firm poszukujących podwykonawców wśród małych i średnich wtryskowni, oferuje możliwość zapoznania się z próbkami ich dotychczasowej produkcji oraz konsultacje z przygotowanymi do tego specjalistami
Salon Termoformingu
- dla zainteresowanych klientów z segmentu przetwórstwa, oraz dla dostawców maszyn, narzędzi i technologii używanych w tym sektorze
Salon Kauczuków
- dla przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z szerokiego asortymentu wyrobów gumowych i silikonowych

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, szczególnie ze względu na nowości produktowe. Na uwagę zasługuje prezentacja pierwszej polskiej opony rolniczej firmy Kabat z Budzynia, która ma wielkie szanse na odniesienie sukcesu na rynku wyrobów gumowych.

Poza szeroką ekspozycją targową przygotowano też ciekawy program wydarzeń, a w nim konferencje i wykłady dotyczące najbardziej zaawansowanych technologii oraz możliwości rozwoju branży tworzyw sztucznych.

Targi EPLA będą też gościć członków Klubu Technologa, który to w tym roku obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jest to pierwsza w Polsce organizacja zrzeszająca praktyków: konstruktorów i technologów przetwórstwa tworzyw.
Kolejny ważny punkt programu to Finał Konkursu Technologicznego The Best Practices in Plastic Converting. Celem konkursu jest promocja wybitnych innowacyjnych rozwiązań technologicznych, konstrukcyjnych, ekonomicznych oraz organizacyjnych, wdrożonych w przemyśle przetwórstwa tworzyw.
Targi potrwają do 15 marca. Można je odwiedzać od 10 do 17, a w ostatni dzień od 8 do 16. Bilet jednorazowy kosztuje 10 zł, wielokrotny - 20 zł.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA