Zgłoś się na Reset Music Festival

Autor: AM
REKLAMA

Jeżeli uważacie się za zgrany, oryginalny zespół. Jeżeli sądzicie, że tworzycie ciekawą muzykę. Jeżeli dysponujecie autorskim materiałem, który chcielibyście zaprezentować szerszej publiczności to zapraszamy Was do udziału w pierwszej edycji Reset Music Festiwal.

Wielkopolski przegląd muzyczny o charakterze „open” mający na celu prezentowanie zróżnicowanych gatunków muzycznych młodych artystów nieposiadających kontraktów fonograficznych, promocję muzyki, doskonalenie warsztatu muzycznego oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwania własnych artystycznych środków wyrazu – taki jest zamysł organizatorów konkursu, który rozpocznie się 29 marca.

Impreza będzie miała charakter konkursowy i cykliczny. Odbywać się będzie wiosną i jesienią. Jury powołane przez organizatora wyłaniać będzie laureatów oceniając głównie walory: artystyczne (wykonanie, kultura, image, oryginalność), sceniczne (charyzma, kontakt z publicznością, zachowanie na scenie), muzyczne (technika, brzmienie, kompozycja, tekst, melodia).

Nadsyłane zgłoszenia zaklasyfikowane zostaną w czterech kategoriach: Pop, Rock, Reggae, Alternatywa.

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 18 zespołów. O wyborze decydować będzie prezentowany w zgłoszeniu materiał muzyczny. Spośród nich do finału w drodze eliminacji trafią 3 zespoły.

Koncerty odbywać się będą w każdy czwartek od godz. 20 w Reset Club przy ul. Bóżnicza 5 w Poznaniu.

Na laureatów pierwszej edycji czekać będą nagrody zarówno rzeczowe, jak i finansowe. Również dla publiczności biorącej udział w głosowaniu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły dotyczące festiwalu oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.facebook.com/ResetMusicFestival

Organizatorami Festiwalu są klub Reset, Art Concert Pro Agency oraz Idea Invest.

Patronat medialny objęli telewizja ONTV, portal Codziennypoznan.pl, radio Afera, Fabryka Zespołów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA