Runda wiosenna Warty Poznań

Autor: sf, fot. S.Furmaniak
REKLAMA

Z udziałem Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, prezes Warty Poznań oraz Macieja Chłodnickiego, pełnomocnika zarządu Warty odbyła się konferencja, podczas której przedstawione zastały informacje dotyczące działań w nadchodzącej rundzie wiosennej I ligi.

Na początku konferencji prezes Warty Poznań ogłosiła konkurs z okazji stulecia klubu pt. „Zagłosuj na trenera i piłkarza stulecia Warty Poznań”. Swoje propozycje można wysyłać mailowo do 14 maja. Szczegóły na stronie klubu. Prezes wspomniała również, że Warta Poznań płaci za wynajem obiektu chyba najwięcej z zespołów pierwszoligowych.

Zostały także przedstawione informacje dotyczące cen biletów i karnetów na rundę wiosenną.

- Ceny biletów pozostały bez zmian w stosunku do rundy jesiennej. Uległa zmianie tylko cena karnetu na rundę wiosenną. Wynosi ona 55 złotych. Karnet obejmuje także domowe mecze rozgrywane przy ul. Droga Dębińska 12 - powiedział Maciej Chłodnicki, pełnomocnik zarządu Warty.

W związku z obchodami rocznicy klubu przewidzianych jest wiele inicjatyw marketingowych oraz... 100 zdjęć na 100-lecie Warty Poznań, które można już obejrzeć w klubie przy Drodze Dębińskiej.

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA