Zapis automatyczny w Teatrze Ósmego Dnia

Autor: Stanisław Furmaniak
REKLAMA

„Zapis automatyczny” jest drugim po „Very” solowym projektem Macieja Adamczyka, zrealizowanym pod szyldem Teatru Porywacze Ciał.


„….Wszystko jest kwestią pragnień. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce i na co ma się Wpływ. Człowiek jest tym czego może dokonać lub tym czego nie może dokonać. Jak będziesz oglądał tyle filmów co ja, to też czasem wyłowisz jakąś życiową mądrość. I co z tego, że żyjemy w świecie bydlaków? To niczego nie usprawiedliwia. Żebyśmy nie wiem ile mieli czasu do dyspozycji, to i tak nic nie możemy już zmienić. Można co najwyżej powalczyć o sensy i wybrać sposób tej walki. Możesz być bezwzględnie milczący i samotny jak strażnik Teksasu, albo wybrać inną drogę i przez całą resztę życia wycałować tyle dziewczyn ile się da. Podczas całowania wytworzy się w twoim ciele hormon szczęścia, spalisz nadmiar kalorii i bardziej się dotlenisz. Każdy kowboj będzie twoim kolegą, Dolly Parton skomponuje dla ciebie piosenkę, a DeLorean, którego będziesz prowadził z brawurą i polotem zawsze będzie miał pełny bak. Don’t you wanna?”….
(fragment „Zapisu automatycznego”)

Data: 2, 3, 4 marca, godz.19:00 – sala Teatru Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Bilety w cenie 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 15 zł (grupowy - powyżej 10 osób, opiekunowie wstęp wolny).Rezerwacja biletów pod nr tel. 61 855 20 86 lub teatr@osmego.art.pl

Fot. Archiwum Teatru Ósmego Dnia

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA