Gardenia 2012 - Wiosna na targach

Autor: Stanisław Furmaniak
REKLAMA

Dziś rozpoczęły się najważniejsze w Polsce Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu. Gardenia to niewątpliwie kopalnia pomysłów i inspiracji dla wszystkich miłośników zieleni.


Tak dużej ekspozycji branży ogrodniczej w Polce jeszcze nie było – ponad 10 tys. metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej, siedem pawilonów i 450 wystawców – tak zapowiada się szósta edycja targów Gardenia.

 

Blisko 500 wystawców z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Francji, Litwy, Łotwy, Czech oraz USA przygotowało szeroką ofertę związaną z ogrodnictwem, w tym m.in. materiał roślinny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, chemię ogrodową, akcesoria dekoracyjne oraz kwiaty cięte i ozdoby. Tegoroczna odsłona targów to również największa w kraju ekspozycja szkółek oraz firm reprezentujących sektor małej architektury ogrodowej.

 

Moc wydarzeń

 

W ramach programu wydarzeń profesjonalni zwiedzający znajdą bogate merytorycznie konferencje, warsztaty i pokazy skierowane do wykonawców, projektantów, producentów i architektów krajobrazu. Tradycyjnie odbędzie się kolejna odsłona Miejskiej Sztuki Ogrodowej przygotowana wspólnie przez Wydawnictwo Abrys i MTP. Tegoroczne seminarium poświęcone promocji miast poprzez zieleń skupi się na identyfikacji wizualnej miast i kreacji ich wizerunku poprzez zieleń. Po raz trzeci zorganizowane zostaną warsztaty dla projektantów ogrodów i architektów krajobrazu oraz szkolenia marketingowe Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych. Z myślą o zarządcach osiedli i terenów zieleni oraz rodzinach z dziećmi powstanie pokazowa Przestrzeń Wyobraźni Garte i Gardenii.

 

Zapraszamy na wystawę w dniach 24-26 lutego. 24 lutego to dzień dla profesjonalistów, natomiast 25 i 26 lutego targi będą mogli zwiedzać wszyscy chętni. Ceny biletów: jednorazowy ‐ 10 zł, wielokrotnego wejścia ‐ 15 zł, bilet szkolny (dla zorganizowanych grup szkolnych/studenckich) ‐ 10 zł.

 

Fot. Archiwum Codziennypoznan.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA