Tomek Grdeń „One Man Show”

Autor: Stanisław Furmaniak
REKLAMA

Serdecznie zapraszamy na koncert Tomka Grdenia, który odbędzie się w poniedziałek, 20 lutego 2012 r. o godz. 19:00 w klubie Pod Pretekstem.

Tomek Grdeń to niezwykle utalentowany, obdarzony olbrzymim poczuciem humoru, wiecznie młody artysta. Tomek łączy podczas swych występów zapomniany już prawie klimat swingu z parakabaretowym podejściem do piosenek, publiczności i samego siebie.

Występuje sam, rzadko jednak sam śpiewa, publiczność bowiem, wciągnięta do wspólnej zabawy z piosenką, podśpiewuje, pogwizduje stając się chórem-orkiestrą.

Na program występu Tomka Grdenia składają sie między innymi piosenki: „Singing In The Rain”, „Strangers In The Night”, „What A Wonderful World”, „Fever”, „Blue Suede Shoes”, „Zimny drań”, „Ostatnia niedziela” oraz autorski numer Tomka zatytułowany „Bestia”, prawdziwy hit.

Tomek Grdeń jest laureatem pierwszej nagrody w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. 2004. Znany także z występów w finale programu telewizyjnego Mam Talent.

Koncert odbędzie się 20 lutego o godzinie 19:00. Bilety w cenie 15/20 zł (przedsprzedaż) i 20/25 zł w dniu koncertu do nabycia w Pod Pretekstem, Centrum Informacji Miejskiej i na Bilety 24.

Fot.  Michał Różalski

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA