Ruszył ośrodek doradczy dla przedsiębiorców

Autor: ka
REKLAMA

Chcesz założyć firmę i nie wiesz, jak to zrobić albo szukasz kontrahentów? To zajrzyj do Ośrodka Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Poznania przy ulicy Matejki.


Ośrodek zainaugurował działalność 6 lutego tego roku, by wspierać działalność małych i średnich firm, a chcącym założyć firmę pomóc przy wszystkich niezbędnych formalnościach. Przedsiębiorca uzyska tu także informację o innych jednostkach i instytucjach obsługujących przedsiębiorców z terenu Poznania i aglomeracji poznańskiej, dowie się wszystkiego o szkoleniach, które mogą być przydatne w jego działalności. Ośrodek zbiera także oferty warsztatów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów szkół wyższych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat różnorodnych aspektów przedsiębiorczości.

 

Rolę doradców pierwszego kontaktu pełnią pracownicy Wydziału Działalności Gospodarczej, którzy - gdy będzie to konieczne - skontaktują klienta z jednym z doradców- specjalistów, z którymi współpracuje ośrodek. Wszystkie usługi świadczone przez ośrodek są bezpłatne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA