Na lini numer 7 rozkład jazdy zostanie skorygowany. Zmiany dotyczą wszystkich dni tygodnia.
Z kolei na linii numer 2 wykonywany będzie dodatkowy kurs z Ogrodów do zajezdni Głogowska.
Od 1 czerwca obowiązywać będzie również nowy rozkład jazdy na linii numer 46, która we wszystkie soboty i niedziele dojeżdżać będzie do pętli Strzeszynek w godzinach 9:00-19:00. Autobusy do Strzeszynka dojadą także jutro, z uwagi na długi weekend.
Ze względu na prace przy usuwaniu awarii kanalizacyjnej na ul. Kołłątaja, od pierwszych kursów porannych 1 czerwca, autobusy linii numer 49 będą kursować ul. Leszczyńską.
Przez około siedem dni, nieczynne będą przystanki “Kępińska”, „Bohaterów Westerplatte”, „Kotowicza”, „Wróblewskiego” i „Okrzei”.