Poranny pościg ulicami miasta za poszukiwanym mężczyzną

Autor: AK
Drukuj

Poszukiwany przez sądy w Poznaniu, Kielcach i Wejherowie 25-latek, został po pościgu zatrzymany przez poznańskich policjantów z Jeżyc. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami z dużą prędkością przez ulice Poznania.

Do zdarzenia doszło dziś, wczesnym rankiem, gdy policjanci z Jeżyc przejeżdżali ul. Wichrową. Przy bramie wjazdowej na ogródki działkowe zauważyli, że w zaparkowanym tam samochodzie siedzi mężczyzna, który jest poszukiwany.

Gdy kierowca zauważył funkcjonariuszy, rozpoczął ucieczkę samochodem, pędząc ulicami miasta. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg i poinformowali dyżurnego o sytuacji, dając jednocześnie uciekającemu sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się.

Mężczyzna uciekał z dużą prędkością w kierunku Smochowic, a swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. W pewnym momencie, dojechał do ślepej uliczki, dlatego rozpoczął próbę dalszej ucieczki pieszo, jednak zaraz po wyjściu z samochodu został obezwładniony przez mundurowych.

Po zatrzymaniu i potwierdzeniu tożsamości ustalono, że rzeczywiście mężczyzna jest poszukiwany przez sądy w trzech miastach, a na dodatek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz nie tylko czeka go odbycie zaległej kary pozbawienia wolności, ale także sprawa w sądzie za kolejne popełnione czyny.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA