Dzień Organizacji Pozarządowych już w sobotę zainauguruje Tydzień NGO

Autor: AK fot. miki archiwum
Drukuj

Już w sobotę rozpocznie się VII Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych. Z tej okazji, tradycyjnie już przygotowano wiele atrakcji, które zainauguruje Dzień NGO na Placu Wolności.

Od godziny 10:00 do 17:00, na Placu Wolności, na poznaniaków czekać będzie wiele atrakcji. Poza stoiskami organizacji pozarządowych, na płycie pojawi się także scena.

Całość została podzielona na kilka stref - ogród sensoryczny, strefę edukacji i strefę dziecka. W tej pierwszej, czekają wydarzenia, konkursy, porady i warsztaty dla osób w każdym wieku. Ta druga, dedykowana jest najmłodszym. Tam również znajdą się warsztaty, zabawy i animacje.

Do dyspozycji uczestników będzie także Krwiobus, gdzie będzie można oddać krew i Słuchobus, w którym będzie można za darmo zbadać swój słuch.

Na scenie także nie zabraknie atrakcji. Będzie m.in. prezentacja układu taneczno-aerobikowego i wspólne zajęcia ruchowe, występy wokalne podopiecznych Stowarzyszenia na Rzec Osób Niepełnosprawnych ISKRA oraz Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Zawsze Razem”, happening muzyczno-teatralny, koncert orkiestry flażoletowej, zajęcia fitness, koncert piosenki literackiej, tańce animacyjne i prelekcja dotycząca bezpieczeństwa nad wodą.

Do 23 września, na terenie Poznania odbywać się będą dodatkowe atrakcje, w tym m.in. prezentacje działających w mieście fundacji i stowarzyszeń, seminaria i wykłady, szkolenia, warsztaty, piknik sąsiedzki, spektakle i zajęcia ruchowe.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA