Wybór czytelnika wpływa na przebieg akcji - interaktywne opowiadanie, stworzone w szczytnym celu

Autor: AK grafika: Kreatik
Drukuj

A gdyby tak mieć wpływ na przebieg opowiadania, które czytamy? Wcielić się w rolę włamywacza? Przestępcy? Wplątanego w zawiłą historię bohatera? Dzięki akcji "Jesteś Wplątany", jest to możliwe przy jednoczesnym wsparciu Fundacji Dom Autysty.

Zaczyna się niewinnie, od kilku drinków w barze i nudy, kończy się na wielkiej ucieczce, zagadce i...? Ile razy, czytając książkę, czytelnik ma ochotę podpowiedzieć bohaterowi, co powinien zrobić?

Dzięki akcji #JestesWplatany i interaktywnemu opowiadaniu, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Twórcy strony www i chatstory, pozwalają uczestnikowi śledzić akcję opowiadania z perspektywy jednego z bohaterów i dokonywać za niego wyboru.

To czytelnik wybiera, w jaki sposób reaguje bohater na przebieg akcji, a tym samym, ma wpływ na dalszy ciąg zdarzeń i rozwój fabuły. To wciągająca i świetna zabawa, ale to nie jedyny pozytywny aspekt akcji.

Poza promocją książki "Trupów hurtowo trzech", będącej zbiorem opowiadań polskich twórców literatury kryminalnej, akcja ma na celu wsparcie Fundacji Domu Autysty. W jaki sposób? Tego uczestnik dowiaduje się na końcu opowiadania, które sam tworzy!

Opowiadanie dostępne jest na stronie internetowej www.jesteswplatany.pl

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA