Trwają zapisy do największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci

Autor: AK fot.
Drukuj

Można już zgłaszać drużyny do kolejnej edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci. Zawody to nie tylko świetna zabawa i nauka, ale także droga do spełnienia marzeń o zagraniu na Stadionie Narodowym.

Turniej odbędzie się już po raz 18. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a rywalizacja przeznaczona jest dla dziewcząt i chłopców, którzy dzieleni są na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 oraz U-12.

Rozgrywki rozpoczynają się na poziomie miejskim i gminnym, skąd można awansować do Finałów Wojewódzkich, a stamtąd awansować na Finał Ogólnopolski. W ostatecznym etapie, walka toczy się o Wielki Finał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Poza grą, zwycięzcy będą mogli także zobaczyć na żywo mecz reprezentacji Polski oraz spotkać się z zawodnikami.

Zapisy do turnieju trwają do 30 września i odbywają się poprzez stronę internetową turnieju. Jakie trzeba spełniać warunki? Każda drużyna U-8 musi liczyć przynajmniej 5, a w U-10 i U-12 6 zawodników.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w rywalizacji mogą uczestniczyć szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. Po raz pierwszy, dołączyć do tego grona mogą również kluby sportowe.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej Turnieju.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA