Poznań zaprasza na I Ogólnopolski Kongres Młodzieżowych Rad

Autor: AK fot. Młodzieżowa Rada Miasta Poznania
Drukuj

Na początku października, w Poznaniu odbędzie się I Ogólnopolski Kongres Młodzieżowych Rad. To okazja dla młodzieży, która myśli o zaangażowaniu społecznym i samorządowym, do wspólnego debatowania i wymiany doświadczeń. Trwają zapisy uczestników.

Poznań na dwa dni stanie się stolicą młodzieży chcącej zaangażować się społecznie i samorządowo, działając na rzecz swoich rówieśników i przyszłości miejscowości, w których mieszkają.

Kongres odbywać się będzie w dniach 6-7 października, w godzinach 09:00-15:00. Organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta Poznania oraz Instytut Rozwoju Aktywności, a hasłem wydarzenia został #czasnamłodych.

Podczas dwóch dni spotkań, młodzi będą mogli uczestniczyć w wykładach, warsztatach i panelach dyskusyjnych z decydentami. To również okazja do poznania swoich rówieśników, którzy mają podobne zainteresowania i wymiany doświadczeń i poglądów.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale organizatorzy nie pokrywają kosztów związanych z dojazdem. Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, obowiązują zapisy. Z każdej rady młodzieżowej udział może wziąć maksymalnie dwóch przedstawicieli. Wstęp na dyskusje drugiego dnia Kongresu jest wolny.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza online.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA