Jak ratuje się życie w karetce? Odpowiedź już zna drużyna piłkarska!

Autor: NeoMedica
Artykuł sponsorowany
Drukuj

Jak łączyć profilaktykę i naukę z zabawą? Doskonale wiedzą to specjaliści z Centrum Medycznego neoMedica, którzy już po raz kolejny zorganizowali dla pacjentów Sobotę Pełną Zdrowia, podczas której badano kondycję kości oraz odkryto tajniki wnętrza karetki ratującej życie.

Klinika neoMedica po raz kolejny zorganizowała prozdrowotną sobotę dla swoich pacjentów, którzy mogli zrobić badanie densytometryczne z kości pod kątem profilaktyki osteoporozy. Tym razem w osteobusie swoje kości mogli zbadać również najmłodsi – dzieci od siódmego roku życia – z dokładnością do 1%!

„W neoMedica dbamy o to, aby naszym pacjentom pomóc kompleksowo. Po badaniu w osteobusie, już po kilku minutach pacjent otrzymywał wynik, który może skonsultować z naszymi specjalistami z Poradni Leczenia Zespołów Bólowych i Schorzeń Kręgosłupa CM neoMedica. Podczas Soboty Pełnej Zdrowia każdy mógł też skorzystać z dodatkowej zniżki na wszystkie badania wykonywane w naszym. laboratorium.”
–podsumowuje Mirona Węgierek, Prezes Zarządu CM neoMedica

Na podopiecznych kliniki ze Szkoły Futbolu Marcina Drajera po badaniu kości czekała niemała niespodzianka – pod Świetlaną 25 podjechały dwie karetki z Wojewódzkiej Stacji Pogotowania Ratunkowego, które młodzi piłkarze mogli dokładnie poznać od wewnątrz.

Ratownicy z WSPR pokazali chłopcom jak ratuje się życie ludzkie podczas transportu rannego do szpitala, jak czuje się poszkodowany transportowany na noszach medycznych oraz odpowiedzieli na pytanie dlaczego czasami karetka musi się natychmiastowo zatrzymać.

neoMedica to unikatowe miejsce na mapie Poznania, gdzie pacjenci mogą profilaktycznie i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie łącząc to ze świetną zabawą dla całej rodziny!

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA