Afrykański Koncert Muzyki Gospel! (Transmisja)

Autor: AK fot. Afrykański Koncert Muzyki Gospel, materiały organizatora
Drukuj

Muzyka gospel od lat fascynuje przestawicieli różnych kultur, w tym także Polaków. Rownież poznaniacy chętnie korzystają z możliwości śpiewania w chórach gospel lub uczestniczenia w koncertach. W najbliższą sobotę, będą mieli okazję do wzięcia udział w koncercie muzyków z Afryki, którzy zaproszą uczestników do wspólnej śpiewanej modlitwy. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się tam osobiście, będą mogli śledzić wydarzenie na naszym portalu, dzięki transmisji na żywo!

Muzyka gospel wywodzi się z kultury czarnoskórych mieszkańców USA. Teksty utworów mają charakter chrześcijański. W najbliższą sobotę i niedzielę, w Poznaniu odbędzie się Afrykański Weekend. Wśród jego atrakcji, zaplanowano Afrykański Koncert Muzyki Gospel.

To już kolejna edycja tego wydarzenia organizowanego przez Międzynarodowy Kościół The Way, która co roku przyciąga coraz więcej zainteresowanych.

Przed poznaniakami zaprezentują się muzycy pochodzący przede wszystkim z Afryki - głównie Ghany, Zimbabwe czy Kenii, ale wśród nich jest także osoba z Indii. To osoby zarówno mieszkające od kilku lat w Polsce jak i przebywający w naszym kraju studenci.

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, w jaki sposób można celebrować modlitwę w kulturze afrykańskiej.

Koncert odbędzie się w sobotę, 16 września, w Piątkowskim Centrum Kultury „Dąbrówka” na os. Chrobrego 117 w Poznaniu. Początek o godzinie 16:00. Wstęp jest bezpłatny.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się tam osobiście, mamy dobrą wiadomość - na naszym portalu, będzie można oglądać na żywo transmisję z tego wydarzenia!

Kościół zaprasza także na nabożeństwo afrykańskie, które odbędzie się w niedzielę, o godzinie 10:00, na ul. Jackowskiego 22.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video