"Udary w Wielkopolsce 2017" - konferencja naukowa i bezpłatne konsultacje lekarskie na dziedzińcu UMP

Autor: AK
Drukuj

W poniedziałek, 11 września, w Sali Białej UMP odbędzie się konferencja naukowa "Udary w Wielkopolsce 2017". Dla mieszkańców, na dziedzińcu przed Urzedem Miasta ustawiony zostanie namiot, w którym będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących profilaktyki udarów.

Podczas konferencji naukowej, uczestnicy będą m.in. wymieniać się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, omawiać najnowsze metody wykrywania i leczenia udarów, a także wczesną diagnostykę i działania profilaktyczne.

Przy okazji konferencji, w godzinach 13:00-18:00, poznaniacy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad dotyczących profilaktyki i wczesnego wykrywania udarów. Konsultacje prowadzone będą w specjalnym namiocie, który stanie na dziedzińcu UMP przy placu Kolegiackim. Udzielać ich będą lekarz i pielęgniarka z poznańskiego szpitala im. Strusia.

Konferencja organizowana jest z inicjatywy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu we współpracy z Urzędem Miasta Poznania oraz firmą Boehringer-Ingelheim. Udział wezmą w niej lekarz, pielęgniarki, ratownicy medyczni, przedstawiciele szpitali i placówek zdrowotnych oraz rehabilitanci, którzy zajmują się chorymi po udarach.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video